Апартман со една спална / 8

Галерија

Опис

Луксузен сосема нов апартман од 60м2 сместен во срцето на Скопје, на минута пеш до главниот плоштад. Целосно опремен со најсовремен модерен дизајн располага со голема дневна соба и комплетно опремена кујна која ќе го направи вашиот престој што е можно попријатен. Станот е климатизиран и има телевизор со рамен екран во дневната соба и во спалната соба. Апартманот се наоѓа на 3-ти кат во станбена зграда со целосно функционални лифтови, опремени со безбедносна влезна врата и камери ви даваат совршена безбедност. На располагање има приватен паркинг.
Овој неверојатен апартман е совршен за краткотраен престој ако патувате за релаксирање, одмор или бизнис престој.