Стилски уреден стан со една спална

Галерија

Опис

Луксузен сосема нов стан од 60м2 сместен во срцето на Скопје. Целосно опремен со најсовремен современ дизајн и опрема која ќе го направи Вашиот престој пријатен. Овој неверојатен простран стан е совршен за краткотраен престој ако патувате за бизнис или слободно време. Зградата вклучува лифт и лесен пристап до сите значајни знаменитости кои би сакале да ги посетите, а во цената е вклучено професионалното чистење. Избери мудро.

Доколку е потребно, организираме превоз. Трансфер од и до аеродромот Александар Велики чини 25 евра во една насока.