Премиум стан со 2 спални

Галерија

Опис

Стан со 2 спални се наоѓа во рамките на неколку минути пешачење од центарот на градот. Ново опремени апартмани со сите комодитети за пријатен престој. Многу светла и пространа дневна соба (со балкон) отворена кон трпезарија и целосно опремена кујна. Две спални (еден од нив со балкон) се со една бања со туш. Чистење на станот не се наплатува. Станот е климатизиран и има бесплатен Wi-Fi.

Макс. Лица: 6