ЛСА МАНУ 25

Галерија

Опис

Урбано студио од 37m2 кое се наоѓа во центарот на градот. Шармантно, природно осветлено, сместено во тивко соседство, но сепак во срцето на градот. Ова студио е опремено со телевизор со рамен екран со кабелски канали, Wi- Fi, клима уред и целосно опремена кујна со сите потребни погодности за краток престој. Студиото располага со една тераса со поглед на реката Вардар, милениумскиот крст, старата чаршија. Сè што ви е потребно е на само 5 минути пеш, градскиот плоштад, меѓуградската автобуска станица, трговскиот центар "Веро Центар", старата чаршија и тврдината Кале. Одспротива на зградата се наоѓа најпознатиот дел од кејот исполнет со многу ресторани и барови.
Овој апартман е совршен за краток престој, без разлика дали патувате за бизнис или задоволство.