ЛСА МАНУ 21

Галерија

Опис

Нов, луксузно опремен апартман во центарот на градот. Дневната соба е пространа отворена со комплетно опремена кујна, една спална соба, и една бања. Апартманот е опремен со телевизор со рамен екран со кабелска телевизија, Wi-Fi и клима уред. Поседува една тераса со поглед на центарот на градот. Сè што ви е потребно е на 5 мин пеш, меѓуградската автобуска станица, трговскиот центар "Веро Центар", старата чаршија и тврдината Кале, се само на 5 минути оддалеченост. Одспротива на зградата се наоѓа најпознатиот дел од кејот исполнет со многу ресторани и барови.
Овој апартман е совршен за краток престој, без разлика дали патувате за бизнис или задоволство.