ЛСА МАНУ 12

Галерија

Опис

Нов, луксузен стан од 50м2 во близина на центарот на градот. Целосно опремен со ТВ, WiFi и сите продавници потребни за краткорочен престој. Дневната соба е пространа, спалната, кујната, бањата и балконот се сосема нови. Овој стан е опремен со клима уред, телевизор со рамен екран со кабелски канали и целосно опремена кујна. Балконот нуди поглед на градина. Сè што ви треба е 5 мин пешачење, централната автобуска станица е на само 3 мин., Веро трговскиот центар (кој вклучува и намирници пазар) е исто така 3 мин далеку, Старата чаршија и тврдина Кале, исто така, 3 мин. Само преку улицата ќе најдете многу ресторани и барови.