Executive Apt

Галерија

Опис

Овој 120м2 луксузен апартман со две спални располага со голема дневна соба која е отворена со трпезарија кој нуди прекрасен поглед на градот, модерна и комплетно опремена кујна со сите основни работи што ви се потребни. Апартманот е опремен со телевизор со рамен екран со кабловска телевизија, Wi-Fi, клима уред, пегла, фен за коса и сите потребни погодности.
Централно лоциран, сè што ви треба е на неколку минути пеш, градскиот плоштад, меѓуградската автобуска станица, трговскиот центар "Веро центар", старата чаршија и тврдината Кале, се само на 5 минути. Наспроти зградата е најпознатиот дел од кејот на Вардар исполнет со многу ресторани и барови.
Овој неверојатен стан е совршен за краткотраен престој ако патувате за релаксирање, одмор или бизнис престој.